Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Tkaniny meblowe

Brak obrazka

Wamatex

Dodano: 01.02.2017
Wamatex to doświadczony specjalista w produkcji dzianin zarówno na użytek przemysłu odzieżowego, jak i w wielu innych branżach. Dzięki dużemu zróżnicowaniu dzianin takich jak frotte czy jersey, produkowanych z przędzy bawełnianej i syntetycznej ogromne są także możliwości ich wykorzystania w praktyce. Firma Wamatex istnieje od 1992 roku i przez cały ten czas poszukuje rozwiązań na wprowadzanie nowych produktów rynkowych. Tym, co wskazuje na stałe dbanie o jakość są liczne znaczące certyfikaty o randze europejskiej i krajowej, przyznane przez Instytut Włókiennictwa.
Więcej o firmie: Tkaniny meblowe, Dzianiny

Tkaniny meblowe

Właśnie to przedsiębiorstwo posiada dwudziestoletnie doświadczenie i jednocześnie niesamowite rozwiązania. Dzięki nim produkujemy kapitalnej jakości tkaniny a także dzianiny wykorzystywane do wielorakich celów. Nasze rozwiązania wytwórcze są bardzo niemałe. Można u nas nabyć różne tkaniny pościelowe. Oferujemy w tej chwili kilkadziesiąt produktów. Różnicują się one pod względem wykończenia, gramatury, splotu a także szerokości końcowej.

Obicia meblowe, które produkujemy wykonywane są przy wykorzystaniu urządzeń zaawansowanych technologicznie. To jest gwarancją najwyższej jakości, którą docenili eksperci oraz branża. Nasze tkaniny pościelowe to synonim jakość i dobrych cen. Posiadamy bogatą ofertę, która zadowoli na pewno nawet najbardziej wymagających klientów (tkaniny gładkie, z gramaturą etc.). W Internecie możecie w detalach obejrzeć ofertę firmową. Współdziałamy z rozmaitymi klientami.  W naszej działalności bez przerwy wybieramy faktycznie najwyższą jakość. Ma to dla nas znaczenie zasadnicze.
Wamatex
Adres:
Zgierska 32
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
wamatex@wamatex.com.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
426405048
Tel. kom.:
502605659
dzianiny, tkaniny
GPS     N: 51° 49' 36"     E: 19° 18' 50"

Jak dojechać do firmy Wamatex?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep zoologiczno-ogrodniczy Flogard mieści się w Łodzi przy ulicy Rydzowej 18. Dzięki temu, że w sklepie można zakupić szeroki asortyment artykułów dla zwierząt można w prawidłowy sposób...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 15.05.2014

Oferta naszego salonu kosmetycznego obejmuje zabiegi kosmetyczne oraz medycyny kosmetycznej realizowane przez zespól doświadczonych kosmetyczek. Zapewniamy między innymi zabiegi pielęgnacyjne...

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 16.05.2014

Gabinet kosmetyczny znany pod nazwą Aspasja oferuje szeroki wybór usług kosmetycznych i zabiegów z medycyny estetycznej. Oferuje skuteczne odchudzanie, makijaż, stylizację fryzur i...

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 30.10.2017
Odzież sportowa wykorzystywana przez zawodników MMA musi spełniać określone warunki, aby z jednej strony nie przeszkadzała i nie krępowała ruchów zawodnika, a z drugiej była wytrzymała na...
Więcej o firmie: Spodenki mma, Sklep MMA