Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Dzianiny

Brak obrazka

Wamatex

Dodano: 01.02.2017
Wamatex to doświadczony specjalista w produkcji dzianin zarówno na użytek przemysłu odzieżowego, jak i w wielu innych branżach. Dzięki dużemu zróżnicowaniu dzianin takich jak frotte czy jersey, produkowanych z przędzy bawełnianej i syntetycznej ogromne są także możliwości ich wykorzystania w praktyce. Firma Wamatex istnieje od 1992 roku i przez cały ten czas poszukuje rozwiązań na wprowadzanie nowych produktów rynkowych. Tym, co wskazuje na stałe dbanie o jakość są liczne znaczące certyfikaty o randze europejskiej i krajowej, przyznane przez Instytut Włókiennictwa.
Więcej o firmie: Tkaniny meblowe, Dzianiny

Dzianiny

Do czego stosuje się tkaniny z membraną? O membranie słyszał prawie każdy, kto kupuje ubranie trekkingowe – kurtki lub buty. Membrana to specjalny laminat, którym pokrywa się tkaniny, aby były wodoszczelne i oddychające. Laminować można wszystkie tkaniny i dzianiny, a w zależności od ilości laminatu dane produkty służą innym gałęziom przemysłu.
Firma Wamatex to nowoczesne przedsiębiorstwo dziewiarskie, które istnieje na polskim rynku od 20 lat. Jest czołowym producentem wysokogatunkowych dzianin bawełnianych (przede wszystkim jerseyu i frotte), poliestrowych oraz tkanin meblowych. Firma produkuje również tkaniny dekoracyjne, a także komplety pościelowe. Oferuje też technologię laminacji tekstylnych specjalną membraną. Tekstylia laminowane, jak zapewnia Wamatex, sygnowane nazwą Techcoat są antyalergiczne, oddychające i pochłaniają wilgoć. Takie tkaniny i dzianiny są delikatne oraz odporne na pranie i sterylizację. Firma ma w swojej ofercie bogaty asortyment tych produktów.
Zapoznaj się z naszą ofertą produkowanych dzianin na stronie: http://wamatex.pl/oferta/dzianiny-dekoracyjne/.
Wamatex
Adres:
Zgierska 32
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
wamatex@wamatex.com.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
426405048
Tel. kom.:
502605659
dzianiny, tkaniny
GPS     N: 51° 49' 36"     E: 19° 18' 50"

Jak dojechać do firmy Wamatex?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 29.09.2017
Specjalizujemy się w naszej sieci szkół i placówek oświatowych w realizowaniu kształcenia na poziomie policealnym. Naszym kursantom jesteśmy w stanie zapewnić zarówno wysoki poziom...
Więcej o firmie: Gimnazjum, Liceum, Szkoły policealne
Brak obrazka

Astor Hotel

Dodano: 12.12.2017
Chociaż Bałtyk zazwyczaj bywa zimny i mało przyjazny, to oferuje wiele atrakcji – tylko tu są piękne piaszczyste plaże, zdrowotny jod oraz urokliwe klify. Wakacje w Jastrzębiej Górze...
Brak obrazka

LaserCare

Dodano: 06.04.2016
Zapewniamy w naszym salonie, który działa na terenie Warszawy szeroki zakres realizowanych zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych oraz zaawansowanych technologicznie laserów. Wykonujemy między...
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Dodano: 20.04.2016
Prowadzimy w Poznaniu salon wyspecjalizowany w kosmetyce laserowej. Przedstawiamy efektywne metody depilacji laserowej przeznaczone mężczyznom oraz kobietom. Przyjmujemy Państwa w nowoczesnym...