Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Usługi i zakupy

Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 12.07.2017
W ofercie sklepu każdy kto tylko potrzebuje prezentu dla rodziców, może wybrać dowolny artykuł, który będzie pasował do okazji i osób, które zostaną obdarowane tym szczególnym prezentem. To klienci mogą również wybrać zdjęcie, które ukarze się w gazecie na pierwszej stronie. Wszystko to ma sprawić, że prezent ten będzie idealnym upominkiem dla rodziców, świetnie do nich pasującym. Sklep gazetomania.pl ma dostarczać różne opcje w ramach starannie opracowanego narzędzia, które pozwoli klientom na większą swobodę i jeszcze większe dopasowanie prezentu. W ofercie danego punktu każdy znajdzie idealny podarunek dla swoich rodziców.
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 03.06.2014
Marka Inwemer doskonale orientuje się w sprawach technicznych i wykończeniowych budynków. Wspomagamy w tym zakresie biznesy w całym kraju. Zlecenia przyjmuje wysoce wykwalifikowana kadra, mająca doświadczenie w konserwacjach skomplikowanych instalacji, naprawach i wykończeniu. Wykonujemy także profesjonalne przeglądy techniczne ukierunkowane na spełnienie niezbędnych norm zawartych w przepisach. Nasza obsługa techniczna ma zdolności, aby w przyszłości wyeliminować większość problemów z kolejnymi usterkami.
Więcej o firmie: Obsługa techniczna
Strona Inwemer Ochrona

Inwemer Ochrona

Dodano: 17.01.2014
Wieloletnia tradycja, profesjonalne podejście do klienta oraz bogata oferta to jedynie kilka rzeczy, jakie opisują naszą firmę. Jesteśmy firmą, która swoim klientom oferuje szereg usług, które wspierają działanie firmy. Dla nas priorytetem jest zagwarantowanie wszystkim klientom satysfakcji ze współpracy z nami. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy zindywidualizowaną obsługę, która zawsze dostosowana jest do specyfiki ich działalności. Zachowujemy oczywiście przy tym najwyższe standardy usług. Zaufaj nam tak jak zrobiło to setki innych klientów.
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 03.02.2014
Instytucje państwowe, korporacje sieciowe oraz indywidualne przedsiębiorstwa z całej Polski od 1992 roku korzystają ze wsparcia firmy INWEMER, której działalność usługowa oparta głównie na obsłudze technicznej nieruchomości, na utrzymaniu czystości, ochronie mienia i osób oraz na wsparciu pracowniczym obejmuje cały kraj. Firma INWEMER zapewniając szeroki zakres usług firmom i instytucjom dostosowuje je pod kątem ich potrzeb i profilu działania. Wysoki jakość usług, wykwalifikowani pracownicy i duży potencjał sprawia, że firma INWEMER cieszy się zaufaniem swoich kontrahentów.
Więcej o firmie: Radom, Katowice, Wrocław, Kraków
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 26.08.2013
Chcesz zapewnić swojej firmie czystość i porządek? Zapoznaj się z naszą ofertą. Inwemer to firma, świadcząca usługi z zakresu utrzymania czystości. Oferujemy sprzątanie powierzchni biurowych, przemysłowych, handlowych, magazynów czy jednostek służby zdrowia. Zajmujemy się także utrzymaniem czystości na terenie wokół obiektów. Zapewniamy własny sprzęt i środki czystości. Nasze usługi są wysokiej jakości. Wśród naszych klientów znajdują się takie instytucje jak ZUS, BGŻ czy PGE. Serdecznie zapraszamy!