Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Obsługa floty

Strona Landcar

Landcar

Dodano: 28.03.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie sprzedaży samochodów marki Kia. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą samochodów marki Kia, co pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno najnowsze modele a jednocześnie używane samochody z zapewnieniem również korzystnych warunków finansowania zakupów. Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż samochodów dla naszych klientów indywidualnych jak też sprzedaż pojazdów również dla naszych klientów firmowych, którym oferujemy również obsługiwanie flot samochodowych.

Obsługa flot

Nasza firma specjalizuje się między innymi w realizowaniu dla naszych klientów usług obsługiwania flot dla naszych klientów firmowych. W naszej firmie posiadamy zarówno zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się obsługiwaniem flot a jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić dopasowane samochody marki Kia. 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą marki Kia, co pozwala nam zapewnić samochody różnych typów oraz modeli. Gwarantujemy również sprzedaż samochodowych używanych, co również pozwala na zapewnienie korzystniejszych warunków finansowych przy realizowaniu flot samochodowych (http://www.landcar.pl/?page=flota).

Nasza firma jest w stanie zapewnić naszym klientom takie usługi  jak obsługa flot, które wykonywane są w sposób sprawny oraz terminowy przez zespół specjalistów pracujących w naszej firmie. 

Jednocześnie w naszej firmie posiadamy również sieć warsztatów naprawy samochodów, co znów pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie usług zarówno w sposób sprawny a także terminowy na każdym etapie współpracy z naszymi klientami firmowymi. 
Landcar
Adres:
Rzgowska 357
WWW:
Kod:
93-338
E-mail:
sprzedaz.landcar@kiamotors.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
797710990
Tel. kom.:
797710990

Jak dojechać do firmy Landcar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 30.07.2017
W naszej firmie Eurospedycja zajmujemy się świadczeniem usług spedycyjnych głównie w UK oraz w Irlandii, a także w innych krajach europejskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu...
Strona konopnymarket.pl

konopnymarket.pl

Dodano: 01.01.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie sprzedaży wysokiej jakości wyrobów realizowanych z olejów konopnych. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wyroby, które dostępne są w...
Więcej o firmie: olej CBD, herbata konopna
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Dodano: 21.06.2016
Pielęgnacja skóry jest jednym z elementów dbałości o zdrowie, a także wyrazem estetyki. Starając się wyglądać młodo i zadbanie podnosimy własne samopoczucie. W salonie LaserDeLux w...
Więcej o firmie: Depilacja lbikini
Brak obrazka

2skin

Dodano: 12.05.2018
Firma 2skin istnieje na polskim rynku od 12 lat, zaś od 5 lat rozwija się również na rynku zagranicznym. Swoją ofertę kieruje do kobiet, które prowadzą bądź też zaczynają swoją przygodę...