Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Obsługa floty

Strona Landcar

Landcar

Dodano: 28.03.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie sprzedaży samochodów marki Kia. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą samochodów marki Kia, co pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno najnowsze modele a jednocześnie używane samochody z zapewnieniem również korzystnych warunków finansowania zakupów. Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż samochodów dla naszych klientów indywidualnych jak też sprzedaż pojazdów również dla naszych klientów firmowych, którym oferujemy również obsługiwanie flot samochodowych.

Obsługa flot

Nasza firma specjalizuje się między innymi w realizowaniu dla naszych klientów usług obsługiwania flot dla naszych klientów firmowych. W naszej firmie posiadamy zarówno zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się obsługiwaniem flot a jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić dopasowane samochody marki Kia. 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą marki Kia, co pozwala nam zapewnić samochody różnych typów oraz modeli. Gwarantujemy również sprzedaż samochodowych używanych, co również pozwala na zapewnienie korzystniejszych warunków finansowych przy realizowaniu flot samochodowych (http://www.landcar.pl/?page=flota).

Nasza firma jest w stanie zapewnić naszym klientom takie usługi  jak obsługa flot, które wykonywane są w sposób sprawny oraz terminowy przez zespół specjalistów pracujących w naszej firmie. 

Jednocześnie w naszej firmie posiadamy również sieć warsztatów naprawy samochodów, co znów pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie usług zarówno w sposób sprawny a także terminowy na każdym etapie współpracy z naszymi klientami firmowymi. 
Landcar
Adres:
Rzgowska 357
WWW:
Kod:
93-338
E-mail:
sprzedaz.landcar@kiamotors.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
797710990
Tel. kom.:
797710990

Jak dojechać do firmy Landcar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 30.10.2017
Odzież sportowa wykorzystywana przez zawodników MMA musi spełniać określone warunki, aby z jednej strony nie przeszkadzała i nie krępowała ruchów zawodnika, a z drugiej była wytrzymała na...
Więcej o firmie: Sklep MMA
Brak obrazka

ProClinic Dental

Dodano: 29.08.2016
Nasza klinika stomatologiczna posiada wieloletnie doświadczenie na rynku świadczenia usług leczenia w ramach stomatologii zachowawczej. Jednocześnie specjalnością naszej kliniki jest...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 16.05.2014

Traktujemy w salonie piękna Aspasja wszystkich klientów indywidualnie. Chcemy zaproponować Państwu liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, peeling chemiczny, mikrodermabrazję, a nawet...

Więcej o firmie: Odchudzanie Łódź
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017

Działamy na rynku realizowania drutu czy wyrobów z drutu, które wykonywane są przy stosowaniu najnowszych trendów a także najlepszych standardów i surowych norm branżowych. W naszej firmie...