Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Komis samochodowy Łódź

Strona Landcar

Landcar

Dodano: 28.03.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie sprzedaży samochodów marki Kia. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą samochodów marki Kia, co pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno najnowsze modele a jednocześnie używane samochody z zapewnieniem również korzystnych warunków finansowania zakupów. Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż samochodów dla naszych klientów indywidualnych jak też sprzedaż pojazdów również dla naszych klientów firmowych, którym oferujemy również obsługiwanie flot samochodowych.

Komis samochodowy

Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem na rynku motoryzacyjnym sprzedaży samochodów marki Kia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług na każdym etapie współpracy z naszymi klientami zarówno przy samej sprzedaży a także po sprzedaży. 

Nasza firma oferuje między innymi sprzedaż samochodów w postaci flot samochodowych. Możemy zapewnić również sprzedaż zarówno nowych a także używanych samochodów marki Kia. Używane samochody są dostępne między innymi za pośrednictwem ofert, które zapewnia nasz komis samochodowy kia (http://www.landcar.pl/?page=outlet). Oferujemy również samochody dostępne zarówno w szerokim zakresie modeli a także typów. 

Pozwala nam to zapewnić dopasowanie poszczególnych samochodów do oczekiwań naszych klientów. W naszej firmie posiadamy również zespół doświadczonych specjalistów, którzy oferują pełne wsparcie dla naszych klientów na każdym etapie realizowania współpracy co dotyczy również współpracy w ramach sieci serwisów samochodowych naszej firmy. 
Landcar
Adres:
Rzgowska 357
WWW:
Kod:
93-338
E-mail:
sprzedaz.landcar@kiamotors.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
797710990
Tel. kom.:
797710990

Jak dojechać do firmy Landcar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 11.10.2016

Gwarantujemy naszym klientom wykonanie wysokiej jakości konstrukcji stalowych. Posiadamy ponad 17 letnie doświadczenie na rynku w zakresie realizowania wysokiej jakości konstrukcji salowych oraz...

Brak obrazka

Laser DeLux

Dodano: 28.06.2016
Oferta naszych salonów, które działają na terenie całego kraju między innymi w takich miastach, jak Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa obejmuje...
Więcej o firmie: Depilacja laserowa, Usuwanie blizn
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017

Działamy na rynku realizowania drutu czy wyrobów z drutu, które wykonywane są przy stosowaniu najnowszych trendów a także najlepszych standardów i surowych norm branżowych. W naszej firmie...

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 20.07.2016

Firma Wapol to doświadczenie połączone z kompetencjami. Nasze profesjonalne usługi obejmują sprzedaż i montaż wykładzin. Oferujemy także doradztwo i fachowe ekspertyzy od 2007 roku. Wapol...