Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Komis samochodowy Łódź

Strona Landcar

Landcar

Dodano: 28.03.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie sprzedaży samochodów marki Kia. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą samochodów marki Kia, co pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno najnowsze modele a jednocześnie używane samochody z zapewnieniem również korzystnych warunków finansowania zakupów. Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż samochodów dla naszych klientów indywidualnych jak też sprzedaż pojazdów również dla naszych klientów firmowych, którym oferujemy również obsługiwanie flot samochodowych.

Komis samochodowy

Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem na rynku motoryzacyjnym sprzedaży samochodów marki Kia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług na każdym etapie współpracy z naszymi klientami zarówno przy samej sprzedaży a także po sprzedaży. 

Nasza firma oferuje między innymi sprzedaż samochodów w postaci flot samochodowych. Możemy zapewnić również sprzedaż zarówno nowych a także używanych samochodów marki Kia. Używane samochody są dostępne między innymi za pośrednictwem ofert, które zapewnia nasz komis samochodowy kia (http://www.landcar.pl/?page=outlet). Oferujemy również samochody dostępne zarówno w szerokim zakresie modeli a także typów. 

Pozwala nam to zapewnić dopasowanie poszczególnych samochodów do oczekiwań naszych klientów. W naszej firmie posiadamy również zespół doświadczonych specjalistów, którzy oferują pełne wsparcie dla naszych klientów na każdym etapie realizowania współpracy co dotyczy również współpracy w ramach sieci serwisów samochodowych naszej firmy. 
Landcar
Adres:
Rzgowska 357
WWW:
Kod:
93-338
E-mail:
sprzedaz.landcar@kiamotors.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
797710990
Tel. kom.:
797710990

Jak dojechać do firmy Landcar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

ProClinic Dental

Dodano: 29.08.2016
Nasza klinika stomatologiczna posiada wieloletnie doświadczenie na rynku świadczenia usług leczenia w ramach stomatologii zachowawczej. Jednocześnie specjalnością naszej kliniki jest...
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Dodano: 20.04.2016
Prowadzimy w Poznaniu salon wyspecjalizowany w kosmetyce laserowej. Przedstawiamy efektywne metody depilacji laserowej przeznaczone mężczyznom oraz kobietom. Przyjmujemy Państwa w nowoczesnym...
Strona Pulako

Pulako

Dodano: 18.11.2014
Kiedy nasza firma wykonuje posadzki betonowe, to dba o ich staranną pielęgnację. Po pierwsze decyduje się na jej wykonanie z zastosowaniem właściwych materiałów. Bierze pod uwagę realizację...
Brak obrazka

2skin

Dodano: 12.05.2018
Firma 2skin istnieje na polskim rynku od 12 lat, zaś od 5 lat rozwija się również na rynku zagranicznym. Swoją ofertę kieruje do kobiet, które prowadzą bądź też zaczynają swoją przygodę...