Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Kurierzy - Niemcy - Polska - Firma spedycyjna Eurospedycja

Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 30.07.2017
W naszej firmie Eurospedycja zajmujemy się świadczeniem usług spedycyjnych głównie w UK oraz w Irlandii, a także w innych krajach europejskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu zapleczu, wykwalifikowanej załodze nasza obsługa zawsze jest na najwyższym poziomie. Można skorzystać u nas z usług takich jak: tanie przesyłki kurierskie, przewóz paczek niestandardowych, w tym palet, mebli, RTV, rowerów, motocykli czy aut. Także organizujemy przeprowadzki. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie!

Kurierzy - Niemcy

Eurospedycja to kwintesencja jakości i szybkości działania. Jesteśmy firmą, która wykorzystuje najlepsze rozwiązania technologiczne. Dzięki odpowiedniej flocie, systemowi śledzenia paczek oraz możliwości składania zamówień online oferujemy usługę prosto z 21 wieku. 

Eurospedycja to paczki do Niemiec, które trafiają do odbiorcy w 2-3 dni robocze. Przewozimy w tym kierunku nie tylko paczki standardowe, ale również palety i paczki indywidualne. Szczegóły dotyczące tych ostatnich są ustalane zawsze indywidualnie. 

Realizujemy także kompleksowe przeprowadzki. Pracujemy w systemie „od drzwi do drzwi”, co pozwala nam na unikanie pomyłek i zwiększenie Twojego bezpieczeństwa.

Nasza firma cały czas się rozwija oferując usługi na terenie całej Europy. Wyróżnikiem w naszym przypadku jest również konkurencyjny cennik. 

Informacje dotyczące cennika a także regulaminu przesyłek odszukasz na naszej stronie www. Zajrzyj tam i przekonaj się, że kurier Eurospedycja to profesjonalizm najlepszej próby. Zachęcamy do kontaktu.
Adres:
Jaśminowa 7
WWW:
Kod:
86-060
E-mail:
info@eurospedycja.com
Miasto:
Prądocin
Telefon:
800 909 432
Tel. kom.:
+48 523 358 604
GPS     N: 18° 3' 51"     E: 52° 59' 54"

Jak dojechać do firmy Eurospedycja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto