Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Kurierzy - Irlandia - Polska - Firma spedycyjna Eurospedycja

Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 30.07.2017
W naszej firmie Eurospedycja zajmujemy się świadczeniem usług spedycyjnych głównie w UK oraz w Irlandii, a także w innych krajach europejskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu zapleczu, wykwalifikowanej załodze nasza obsługa zawsze jest na najwyższym poziomie. Można skorzystać u nas z usług takich jak: tanie przesyłki kurierskie, przewóz paczek niestandardowych, w tym palet, mebli, RTV, rowerów, motocykli czy aut. Także organizujemy przeprowadzki. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie!

Kurierzy - Irlandia

Eurospedycja to przewoźnik, który zajmie się Twoimi paczkami i paletami. Pomożemy Ci także przy przeprowadzce za granicę. Działamy na terenie całej Europy oferując 100 proc. bezpieczeństwo przewozu oraz szybkość działania. Dodatkowo zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny. Eurospedycja to paczki do Irlandii, które dotrą na miejsce w czasie od 5 do 7 dni. Działamy w trybie „od drzwi do drzwi”. 

Wystarczy, że złożysz i sprecyzujesz zamówienie na naszej stronie internetowej a pod Twoimi drzwiami wkrótce zjawi się kurier. Odbierze paczkę i dostarczy ją do rąk odbiorcy w Irlandii. Przewóz paczki będziesz mógł monitorować na naszej witrynie internetowej. Dodatkowo zapewniamy stały kontaktu z kurierem (telefon, mail). 

Eurospedycja to ponad 100 tys. bezpiecznie dostarczonych paczek. Skontaktuj się z nami i przekonaj, że przewóz na terenie Europy może być tani i wygodny. 

Szczegółowe informacje o cenach, regulaminie i gabarytach samych paczek znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wejdź tam i przekonaj się, że warto nam zaufać.
Adres:
Jaśminowa 7
WWW:
Kod:
86-060
E-mail:
info@eurospedycja.com
Miasto:
Prądocin
Telefon:
800 909 432
Tel. kom.:
+48 523 358 604
GPS     N: 18° 3' 51"     E: 52° 59' 54"

Jak dojechać do firmy Eurospedycja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto